استارت‌آپ ویکند چیست؟

ستارتآپ چیست؟

اگر بخواهیم به شکلی ساده و ابتدایی استارتآپ را تعریف کنیم: استارتآپ به شرکتهای نوپایی گفته میشود که با یک ایدهی ساده و اولیه شروع میکنند و به سرعت رشد مییابند و به درآمد میرسند. از بهترین مثالها و موفقترین استارتآپهای جهان میتوان به گوگل، مایکروسافت، اپل و… اشاره کرد. شرکتهایی که با یک ایدهی ساده شروع به کار کرده و به درآمدهای میلیاردی رسیدهاند و امروز بر دنیا تاثیر میگذارند.


چرا کارآفرینان باید از واژه‌ی “نَه” استقبال کنند

مردم آنقدر به من نَه گفتهاند که شمارش آنها از توانم خارج است. نه، این ایده جواب نمی­دهد. نه، من نمی­خواهم محصول شما را بخرم. نه، نمی­خواهم در شرکت شما سرمایهگذاری کنم.

پاسخ رد دادن، بخشی از زندگی است، به ویژه در زندگی یک کارآفرین. ولی این حرفها شنیدن “نه” را آسان­تر نمی­کند. حتی پس از ساختن یک کسب­ و­ کار چند میلیارد دلاری، هنوز هم پاسخ رد می­شنوم. هیچکس نمی­خواهد پاسخ “نه” بشنود_به ویژه من_ ولی “نه” احتمالا مهمترین واژه­ای است که یک کارآفرین می­تواند بشنود (و بگوید).


بزرگ ترین اشتباهات کارآفرینان در وادی فروش

کارآفرینان در آغاز کسب وکار چندین امر مهم را در راس دستور کار خود قرار می دهند. نوشتن یک طرح کسب وکار، انتخاب یک نام و تهیه منابع مادی مانند وام از جمله این  کارها هستند. به محض این که شرکت برپا می شود و شروع به کار می کند، بسیاری از کارآفرینان در مورد محصولات یا خدمات خود دچاروسواس می شوند، به نحوی که گاه از مسایل اصلی غافل شده و انرژی بسیاری را صرف اموری مانند ایجاد یک سایت می کنند، که در حقیقت در درجه دوم اهمیت قراردارد.


ثبت نام جهت تیم نقاشی روی دیوار

کانون کارآفرینی جهت تشکیل تیم نقاشی روی دیوار و کسب درامد دانشجویان از دانشجویان علاقه مند و آشنا به نقاشی ثبت نام به عمل می آورد دانشجویان محترم جهت ثبت نام به واحدمشاوره موسسه آموزش عالی اقبال لاهوری طبقه 4 مراجعه نمایند...


ايده پردازي

آفرینش ایده های نو و طرح افکار نوین محصول کارکردهای شناختی و عصبی فردی است. ميزان تکامل یافتگی
نيمکره های مغز و سامانه عصبی در هر فرد عاملی تعيين کننده در سطح و ميزان ادراک و شناخت محيط و
پردازش ذهنی دریافت های حسی است.


۹ راز زبان بدن که موفقیت‌تان را تضمین می‌کند

پژوهشها نشان میدهند ۶۰ تا ۹۰ درصد ارتباط ما با دیگران غیرکلامی است. بنابراین، زبان بدن بسیار حایز اهمیت است.این هم ۹ نکته درمورد زبان بدن که موفقیتتان را افزایش میدهد:


۲۵ شغل برتر برای برقراری تعادل بین زندگی و کار

حفظ یک تعادل درست میان کار و زندگی در محیط کاری این روزها میتواند دشوار باشد، ولی بعضی از شغلها از بعضی دیگر قدرت انعطافپذیری بیشتری به ما میدهند. در واقع، تعادل میان کار و زندگی در سالهای اخیر کاهش یافته است، در این نوشتار شغل هایی را بررسی می کنیم که از نظر تعادل میان کار و زندگی بهترین هستند.


يك طرح كسب و كار آماده جهت سرمايه گذاری چيست؟

طرح كسب و كار شالوده يا بلكه تخته پرشى به سوى تأسيس و رشد كسب و كار يك فرد است. طرح كسب وكار براى تحقق اهداف ضرورى است و بايد جهت سرمايه گذارى كاملاً آماده باشد. طرح كسب و كار آماده سرمايه گذارى يك سند است كه با سهيم كردن همه آنچه كه مربوط به سرمايه گذار است فراهم شود. در طرح كسب وكار بايد بتوانيد به پروژه خود از ديد يك سرمايه گذار بنگريد و همه سؤالات مربوط به يك سرمايه گذار را پاسخگو باشيد.


 صفحات  1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  صفحات